Alo İlan ve Reklam : 444 29 69

AJANSIMIZ HAKKINDA

İlkemiz para kazanmaktan önce, müşteri memnuniyetidir.

En etkili ve hedefine ulaşan ilan & reklam nasıl verilir, ücretleri neye göre belirlenir gibi konuları 1977 yılından bu yana profesyonel kadromuzla müşterilerimize objektif olarak aktarmak başlıca görevimizdir.

Ajansımız deneyimli kadrosu ile tasarım ve dizgi çalışmalarının tümünü ajansımız da üretmekte olup, gelişmiş modern teknik imkanlarıyla elektronik ortamda gazete ve dergiler de yayınlanmak üzere ulaştırılmaktadır.

Tüm vermiş olduğumuz bu hizmetler ve çalışmalarımız, ulusal gazeteler tarafindan her yıl başarı ödülleri ile ödüllendirilmektedir. Her yıl aldığımız bu başarı ödülleri ile sektörünün önde gelen reklam ajansları arasında yer almaktayız.

Kuruluş 1977

newspaper-943004_1920

ARAL REKLAM’A İLAN VERMENİN AVANTAJLARI

 

Bulunduğumuz bölgeye yakınlığınıza göre adresinize eleman göndeririz. Ulaşımda zorluk olması halinde banka hesabımıza eft veya havale yapabilirsiniz.

 

Ajansımıza verdiğiniz ilanları Kredi kartı ile ödemeniz durumunda hiç bir şekilde komisyon bedeli kesilmez.

 

İlanınızın türü ne olursa olsun, istediğiniz görünüm elde edilene kadar sınırsız tasarım yapılır ve onayınız alındıktan sonra yayınlanır. İlan ücreti haricinde ayrıca tasarım ve Ajans Hizmet Payı adıyla ücreti kesinlikle alınmaz.

 

Reklam/ İlan sektöründe son sistem teknik donanımıyla, basın kuruluşlarındaki avantajlı fiyatlarıyla, ücretsiz tasarım desteğiyle, uzmanlaşmış kadrosu sizlere ilan metinlerindeki gereksiz ve anlamsız kelimeleri onayınızı alarak ayıklar yerine daha anlamlı kelimeleri koyarak tasarruf sağlar. Keza ticari ve sosyal ilanlarda 1 st/cm fark yüzünden aşırı reklam tutarları ödememenizi sağlar.